Zwrot podatku w Betclic do 100 PLN!

Zwrot podatku w Betclic do 100 PLN!

Poznaliście już nową promocje w Betclic? Jeśli nie, to już śpieszymy Was o tym poinformować. Do 21 lutego możecie oczekiwać zwrotu podatku nawet do 100 PLN, oznacza to, że po zakończeniu promocji dostaniecie tyle, ile zainwestowaliście w zakłady. Promocja obejmuje rozgrywki tenisowe i choć Australian Open dobiega końca, to na naszej stronie znajdziecie wiele innych tenisowych typów z innych turniejów! Jeśli nie macie konta w Betclic, możecie je założyć z poniższego bannera.

Kliknij, aby założyć konto
i otrzymać 550PLN CASHBACK
Użyj kodu TYPERLANDIA

Zwrot podatku w Betclic – warunki promocji

Aby otrzymać zwrot podatku w Betclic należy się zapisać do akcji promocyjnej w zakładce promocje. Promocja trwa do 16 lutego i potrwa aż do 21 dnia tego miesiąca. Zasady są bardzo proste, bo wystarczy typować tenis bez stawki minimalnej! Jedynym warunkiem jest kurs 1,80, a do promocji wliczają się zarówno single jak i ako. Bonus obejmuje także zakłady na żywo.

Nie ważne czy Twój kupon wejdzie czy nie, każdy zakład spełniający wymagania wlicza się do promocji. Przykładowo grasz za 500 PLN, stawka po odliczeniu podatku wynosi 440 PLN. Zatem 60 PLN trafi na Twoje konto w postaci bonusu! Pamiętajcie, że do promocji nie wliczają się zakłady z salda bonusowego i wypłacone przez opcje cash-out.

Kiedy bonus pojawi się na koncie i jaki jest wymagany obrót?

Zapewne każdy z Was zastanawia się kiedy otrzyma bonus za zwrot podatku w Betclic. Bukmacher zapewnia, że bonusy pojawia się na koncie gracza 23 lutego do godziny 16:00. Zastrzyk gotówki na zakłady przed kolejnymi starciami w Lidze Mistrzów na pewno się przyda!

Przyznana kwota w postaci bonusu podlega 6-krotnemu obrotowi po minimalnym kursie 2,00. Oznacza to, że przy bonusie 100 PLN, musicie zagrać łącznie za 600 PLN, by przerzucić środki na konto główne. Naszym zdaniem, warto skorzystać z takiej okazji, gdyż dodatkowa kasa na granie zawsze jest dobra! Życzymy powodzenia.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email
Share on google
Google+

Aktualne promocje

Zakład bez ryzyka – CASHBACK do 600 PLN (podlega tylko jednokrotnemu obrotowi!) Użyj kodu TYPERLANDIA

Zakład bez ryzyka do 550PLN, BOOST kursu na najważniejsze wydarzenia. Użyj kodu TYPERLANDIA

https://ewinner.typerlandia.pl

Zakład bez ryzyka do 155PLN ze zwrotem na konto główne. Użyj kodu TYPERLANDIA

Bonus do 1500 PLN, darmowy zakład bez depozytu do 35 PLN

Do 2000 PLN bonusu

Zobacz też

CS:GO w grze. Gramy o 190 złotych.

Dziś kolejny dzień zmagań na arenach Counter Strike. Skorzystamy z Snow Sweet Snow 2 oraz ESEA Premier. Tradycyjnie będą 2 kupony – bezpieczny i ryzykowny.

Dołącz do społeczności, zostań patronem!

Wesprzyj projekt Typerlandii
i dołącz do eksksluzywnej grupy premium
na Telegramie. Sesje live, value bety,
czy cotygodniowe konkursy!
Jednorazowe dołączenie do członkowstwa
da Ci dostęp do grupy na zawsze!

37

patronów

Zainteresowany?

Śpiesz się! Gdy dołączysz szybciej, będziesz miał
większe szanse w weekendowych losowaniach!