Walka Polek o awans na Euro, a my łapiemy wysoki kurs!

Walka Polek o awans na Euro, a my łapiemy wysoki kurs!

Zdaję sobie sprawę, że dziś prym wiedzie Liga Mistrzów lub choćby Premier League, ale nie zawsze komercyjne grane przynosi skutek. Po wczorajszym udanym dniu, gdzie dwa kupony zaświeciły się na zielono, atakujemy rozgrywki kobiece. Polki nadal mają teoretyczne szansę na awans na Euro, dlatego postanowiłem przyjrzeć się temu meczowi. Zapraszam do skorzystania z oferty Betclic i do analizy!

Kliknij, aby założyć konto
i otrzymać 550PLN CASHBACK
Użyj kodu TYPERLANDIA

Polki sprawią cud i awansują na Euro?

O godzinie 19:00 czeka nas bardzo ważny mecz dla naszej, kobiecej reprezentacji, która zachowała jeszcze teoretyczne szansę na awans na Euro. Zadanie nie będzie na pewno łatwe, bo rywalkami będą Hiszpanki, jednak one mają już zapewniony awans z pierwszego miejsca. Mecz może być naprawdę różny i mocno zastanawiałem się czy wybrać over czy jednak pójść w stronę naszych zawodniczek. Zdecydowałem się na bramki, bo może ich trochę wpaść i już wyjaśniam dlaczego.

Atmosfera na boisku powinna być nieco luźniejsza, bo jak już wspomniałem, mają zapewniony awans. Podejście do tego meczu może być różne i tak naprawdę ciężko cokolwiek przewidzieć. Niby nie muszą nic, ale z drugiej strony grają na własnym stadionie i głupio olać ten mecz. Co by nie było, jestem zdania, że taki obrót sytuacji sprawi, że będzie dużo polotu i luzu. Przyniesie to wiele okazji obu drużynom.

Polki mają o co grać i na pewno podejdą ambitnie. Szansę są, więc będą chciały zaatakować, bo przecież muszą wygrać ten mecz. Na pewno przyniesie to też otwartą grę i więcej miejsca z tyłu dla rywalek. Hiszpanki mają duża moc w ofensywie, co pokazywały raz po raz w ty h eliminacjach. Moim zdaniem można spodziewać się wysokiego wyniku.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email
Share on google
Google+

Aktualne promocje

Zakład bez ryzyka – CASHBACK do 600 PLN (podlega tylko jednokrotnemu obrotowi!) Użyj kodu TYPERLANDIA

Zakład bez ryzyka do 550PLN, BOOST kursu na najważniejsze wydarzenia. Użyj kodu TYPERLANDIA

https://ewinner.typerlandia.pl

Zakład bez ryzyka do 155PLN ze zwrotem na konto główne. Użyj kodu TYPERLANDIA

Bonus do 1500 PLN, darmowy zakład bez depozytu do 35 PLN

Do 2000 PLN bonusu

Zobacz też

CS:GO w grze. Gramy o 190 złotych.

Dziś kolejny dzień zmagań na arenach Counter Strike. Skorzystamy z Snow Sweet Snow 2 oraz ESEA Premier. Tradycyjnie będą 2 kupony – bezpieczny i ryzykowny.

Dołącz do społeczności, zostań patronem!

Wesprzyj projekt Typerlandii
i dołącz do eksksluzywnej grupy premium
na Telegramie. Sesje live, value bety,
czy cotygodniowe konkursy!
Jednorazowe dołączenie do członkowstwa
da Ci dostęp do grupy na zawsze!

37

patronów

Zainteresowany?

Śpiesz się! Gdy dołączysz szybciej, będziesz miał
większe szanse w weekendowych losowaniach!