Pelikany przeciwko Celtom! Gramy singiel o 272PLN

Pelikany przeciwko Celtom! Gramy singiel o 272PLN

Na pierwszy wcześniejszy mecz przygotowałem dla was ciekawy singiel z wysokim kursem. Wczoraj ładnie wszedł Lillard po kursie 3,1 na Telegramie, więc próbuję tym samym tropem ustrzelić coś z dzisiejszego spotkania. Na Betclicu są dostępne fajne łączone warianty i wydaje mi się, że szanse są spore na pokrycie takiej linijki przez Ingrama.

Kliknij, aby założyć konto
i otrzymać 550PLN CASHBACK
Użyj kodu TYPERLANDIA

Generalnie sporo się dzieje ostatnio w NBA. Clippers przełamali serię 9 zwycięstw z rzędu Utah Jazz i przy powrocie Georga, Leonarda oraz Batuma udało im się pokonać liderów 116:112. Myślę, że obok LA Lakers to Clippersi mogą w tym sezonie sporo namieszać. O ile oczywiście pozostaną w zdrowiu. Zresztą kontuzje i przerwy w grze spowodowane protokołami covidowymi sporo mieszają jeżeli chodzi o wyniki.

Czołówka raczej za wiele się nie zmieni. Na wschodzie to będzie Philadelphia, Brooklyn, Bucks. Na zachodzie Utah, Lakers i Clippers. Dużo lepiej grają ostatnio Phoenix Suns i dobijają się do najlepszych. Ogony tabeli okupują Detroit, Minnesta czy Cleveland. Wizards mają teraz serię czterech zwycięstw z rzędu i nie wiadomo do końca co to oznacza. Myślę, że stać ich na dużo lepszy bilans niż posiadają obecnie.

Typ: Pelikany vs Celtics, Brandon Ingram przynajmniej 5 zbiórek i 5 asyst

Kurs: 3,1

Te wcześniejsze mecze rozgrywane w USA nie zawsze przynoszą wysokie rezultaty. Generalnie mecze Pelikanów są bardzo overowe i mocno posypała im się obrona. Niepewny występu jest Steven Adams, typowy center w drużynie. Do podstawy powinien wskoczyć Willie Hernangomez, który ostatnio zrobił dobrą robotę przeciwko Suns. Generalnie gospodarze tego spotkania trochę zawodzą w tym sezonie. Nie do końca wyszło dopasowanie Adams do Ziona.

Obaj nie potrafią rzucać z dystansu, chociaż wiadomo, że stanowią o sile pod koszem. Jednak to na nic nie pomaga w grze obronnej. Trener Van Gundy chyba sam się trochę pogubił i nie do końca wiem, w którym kierunku ta drużyna zmierza. Mówi się o możliwości handlowania Lonzo Ballem i Reddickiem. Ingram po świetnym początku też trochę przyblakł ostatnio, a na pierwszy plan wyszedł Williamson. Nie pomaga to jednak drużynie w osiąganiu korzystnych rezultatów.

Co do mojego typu to spodziewam się większej roli Brandona w tym meczu. Potrafi dobrze obdzielić swoich kolegów podaniem, więc myślę, że te 5 asyst nie jest jakimś wielkim wyzwaniem. Gorzej jeżeli chodzi o zbiórki, których ostatnio robi mało. Jest to trochę dziwne, bo ma bardzo dobry zasięg i długie ramiona. Brak Adamsa uważam za korzyść biorąc pod uwagę tą kategorię. Zobaczymy jak będzie ze skutecznością obu ekip. Myślę, że nawet gdyby było sporo nietrafionych rzutów to linijki spokojnie do ogarnięcie przez Ingrama, a kurs bardzo zachęcający.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email
Share on google
Google+

Aktualne promocje

Zakład bez ryzyka – CASHBACK do 600 PLN (podlega tylko jednokrotnemu obrotowi!) Użyj kodu TYPERLANDIA

Zakład bez ryzyka do 550PLN, BOOST kursu na najważniejsze wydarzenia. Użyj kodu TYPERLANDIA

https://ewinner.typerlandia.pl

Zakład bez ryzyka do 155PLN ze zwrotem na konto główne. Użyj kodu TYPERLANDIA

Bonus do 1500 PLN, darmowy zakład bez depozytu do 35 PLN

Do 2000 PLN bonusu

Zobacz też

CS:GO w grze. Gramy o 190 złotych.

Dziś kolejny dzień zmagań na arenach Counter Strike. Skorzystamy z Snow Sweet Snow 2 oraz ESEA Premier. Tradycyjnie będą 2 kupony – bezpieczny i ryzykowny.

Dołącz do społeczności, zostań patronem!

Wesprzyj projekt Typerlandii
i dołącz do eksksluzywnej grupy premium
na Telegramie. Sesje live, value bety,
czy cotygodniowe konkursy!
Jednorazowe dołączenie do członkowstwa
da Ci dostęp do grupy na zawsze!

37

patronów

Zainteresowany?

Śpiesz się! Gdy dołączysz szybciej, będziesz miał
większe szanse w weekendowych losowaniach!