Niedziela z biatlonem – gramy o 265zł!

Niedziela z biatlonem – gramy o 265zł!

Wczorajszy singlowy Biathlon z wysokim kursem pewnie do kasy. Weekend znów dla nas jest udany. Zarówno piątkowe skoki jak i właśnie wczorajszy biatlon, zakończyły się sukcesem. Dzisiaj spróbujemy inaczej niż wczoraj. Zagramy kupon składający się z 3 zdarzeń. Mimo, że zazwyczaj z biathlonu starałem się wybierać tylko dwa zdarzenia to dzisiaj na zakończenie Mistrzostw Świata, liczę, że każdy będzie chciał wypaść jak najlepiej i moje wybory będą trafne. Wczoraj w sztafetach wielkich sensacji nie było. Zarówno u Pań jak i Panów wygrali Norwegowie, a więc faworyci.

Kliknij, aby założyć konto
i otrzymać do 2200 PLN
bonusu powitalnego!

 
Wierer vs Alimbekava

Wierer która przyjechała tutaj ze sporymi nadziejami, niestety nie może zaliczyć Mistrzostw do udanych. Jej najwyższa lokata to miejsce czwarte. Dziś ostatnia szansa na medal i znając jej bardzo dobre strzelanie oraz dobry bieg powinna liczyć się dziś w walce nawet o zwycięstwo. Wierer w tym sezonie jest jedną z najlepszych strzelających zawodniczek – robi to na poziomie 88%.

Jej przeciwniczka Alimbekava również strzela w tym sezonie bardzo dobrze, do tego dokłada dobry bieg. Jednak moim zdaniem nie trafiła do końca z formą na Mistrzostwa. Widać, że biegowo delikatnie odstaje od przeciwniczek, a jeżeli zdarzy się jej jakieś pudło, to ciężko będzie dogonić rywalki. Właśnie tutaj upatruje szansy Wierer – szybkie i celne strzelanie i przyzwoity bieg. To powinno dać sukces na medal. 

Wierer lepsza od Alimbekavy @1.4

Laegreid vs Christansen

Przed nami dwóch Norwegów. Obaj biegli w sztafecie i spisali się nieźle. Christiansen wytrzymał dobrze presję na ostatniej zmianie i “dowiózł” złoty medal. Jednak w tym roku nie jest w wybitnej formie. Biegowo odstaje delikatnie od swoich rywali, a i strzelecko wypada przeciętnie. Nawet nie zawsze łapał się do kadry norweskiej w tym sezonie.

Laegreida przedstawiać nie trzeba. Rewelacja tego sezonu, z bardzo skutecznym strzelaniem. Dlatego też wybieram go dzisiaj do kuponu, bo czeka nas aż 20 krążków do strącenia. Liczę, że dziś będzie walczył o podium i przy dobrym strzelaniu na jego poziomie oraz przyzwoitym biegu, jest w stanie to osiągnąć. Myślę, że różnica klas pomiędzy tymi zawodnikami powinna być widoczna na strzelnicy. 

Laegreid lepszy od Christiansena @1.37


T. Boe vs Krcmar

Pojedynek pomiędzy dobrym biegaczem, a dobrym strzelcem. Tutaj pójdziemy w kierunku doświadczonego Boe, który mimo wszystko tego sezonu do udanego zaliczyć nie może. Przed rozpoczęciem sezonu był w świetnej formie, zarówno strzeleckiej jak i biegowej. Teraz jednak strzelecko popełnia liczne błędy. Do tego biegowo nie jest najlepszy w stawce, lecz biega na pograniczy 5-10 miejsca. W tym roku przyzwoite występy przeplata sporymi wpadkami. Tak naprawdę wymieniając faworytów zapominamy o Tarje Boe. Ja dziś liczę, że na zakończenie Mistrzostw wreszcie pokaże się z dobrej strony. 

Krcmar to zawodnik który, wygrać pewnie nie wygra nigdy, bo jego bieg jest słaby. Jednak nadrabia to wszystko dobrym strzelaniem, jest w stanie strzelić 19/20 czy nawet 20/20. Jednak biegowo tak naprawdę do najlepszych straci około 40-50s. To tak naprawdę 2-3 karne rundy. Dlatego jeżeli Boe pobiegnie dobrze to będziemy mieć przewagę około dwóch pudeł na strzelnicy.

 
T. Boe lepszy od Krcmara @1.38

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email
Share on google
Google+

Aktualne promocje

Zakład bez ryzyka – CASHBACK do 600 PLN (podlega tylko jednokrotnemu obrotowi!) Użyj kodu TYPERLANDIA

Zakład bez ryzyka do 550PLN, BOOST kursu na najważniejsze wydarzenia. Użyj kodu TYPERLANDIA

https://ewinner.typerlandia.pl

Zakład bez ryzyka do 155PLN ze zwrotem na konto główne. Użyj kodu TYPERLANDIA

Bonus do 1500 PLN, darmowy zakład bez depozytu do 35 PLN

Do 2000 PLN bonusu

Zobacz też

CS:GO w grze. Gramy o 190 złotych.

Dziś kolejny dzień zmagań na arenach Counter Strike. Skorzystamy z Snow Sweet Snow 2 oraz ESEA Premier. Tradycyjnie będą 2 kupony – bezpieczny i ryzykowny.

Dołącz do społeczności, zostań patronem!

Wesprzyj projekt Typerlandii
i dołącz do eksksluzywnej grupy premium
na Telegramie. Sesje live, value bety,
czy cotygodniowe konkursy!
Jednorazowe dołączenie do członkowstwa
da Ci dostęp do grupy na zawsze!

37

patronów

Zainteresowany?

Śpiesz się! Gdy dołączysz szybciej, będziesz miał
większe szanse w weekendowych losowaniach!