20 PLN NA START
3000 PLN BONUSÓW
DO 333 PLN BEZ RYZYKA!

Zainteresowany?

20 PLN NA START
3000 PLN BONUSÓW
DO 333 PLN BEZ RYZYKA!

Zainteresowany?

LVBET – Zakłady Bukmacherskie, bonus powitalny

Informacje o bukmacherze LVBET

 

LVBET to profesjonalny bukmacher, który od niedawna działa na polskim rynku oferując dostęp do różnego rodzaju zakładów związanych z zakładami sportowymi. Nowoczesne zakłady bukmacherskie LVBET zapewniają ciekawą zabawę w każdym miejscu z dostępem do Internetu. Nowoczesne technologie i praktyczne zabezpieczenia transakcji wpłaty i wypłaty to bardzo istotne atuty oferty Tego bukmachera. LVBET działa w pełni legalnie, płaci podatki w Polsce i posiada wszelkie niezbędne licencje i zezwolenia.

 

Bardzo dużą zaletą LVBET jest duży nacisk na wysoką jakość usług i zadowolenie klientów. Każdemu graczowi zapewniony jest dostęp do wielu typów zakładów dotyczących różnych dyscyplin sportu, lig czy też turniejów. Atrakcyjne kursy oraz nowoczesne technologie potwierdzania kuponów to najważniejsze zalety bukmachera LVBET. Warto też wspomnieć o tym, że prezentowany bukmacher oferuje liczne promocje i bonusy swoim nowym oraz stałym klientom.

Bonusy oferowane przez bukmachera LVBET

Bonus

Korzyści otrzymywane w związku z promocją

Bonus za rejestrację

20 zł bonus bez depozytu LVBET na start

Zakład bez ryzyka

Bonus dotyczy maksymalnej kwoty 333 zł

Bonus od pierwszej wpłaty

Do kwoty 2000 zł

Bonus od drugiej wpłaty

Do kwoty 1000 zł

Darmowy zakład

50 zł w ramach specjalnej oferty dla kibiców posiadających karnet na mecze drużyny sponsorowanej przez LVBET

Darmowy zakład

20 zł na wydarzenia e-sportowe

Oferta bonusowa bukmachera LVBET jest bardzo szeroka i atrakcyjna zarówno dla nowych, jak również stałych klientów, którzy dokonują pierwszych i kolejnych depozytów. Oczywiście bonusy od depozytu LVBET należy obrócić przed wypłatą. Darmowy kurs bez depozytu 20 zł należy obrócić dwa razy na kuponie z trzema zdarzeniami o łącznym kursie 2.0. Bonus od pierwszej i drugiej wpłaty należy obrócić przy minimalnym kursie 2.0 kolejno 4 oraz 3 razy. Zakład bez ryzyka do 333 zł należy z kolei obrócić jeden raz przy kursie 1.75.

Wysoki bonus od pierwszego depozytu

 

Bonus od pierwszego depozytu oferowany przez bukmachera LVBET przypomina klasyczne promocje od depozytu do 100%. Wydaje się on być skomplikowany, jednak w rzeczywistości tak nie jest. Kurs nowego użytkownika zostaje w tym przypadku pomnożony przez 100, a wartością bonusu będzie 1% dokonanej wpłaty. Na przykład po wpłacie 500 zł, gracz otrzyma 5 zł na grę przy kursie pomnożonym 100 razy, więc łącznie jest to 500 zł. Z promocji można skorzystać tylko na kuponie z 3 zdarzeniami o łącznym kursie 2.50, a minimalny kurs na pojedyncze zdarzenie to 1.25. Aby aktywować bonus od depozytu LVBET należy wpłacić minimum 50 zł, a czas na jego wykorzystanie to 30 dni.

 

Bonus od drugiej wpłaty

 

LVBET to bukmacher, który dba nie tylko o nowych, ale również o stałych graczy. Bonus od drugiego depozytu działa podobnie jak promocja przy pierwszej wpłacie. W tym przypadku jednak gracz otrzymuje łącznie 50% wpłaconych środków aż do kwoty 1000 zł. Warunki obrotu i kursów są takie same jak wspomniane wyżej. Oznacza to, że łącznie można otrzymać aż 3000 zł promocji w ramach depozytów.

 

Promocje dla graczy wpłacających niskie kwoty

 

Bukmacher LVBET dba również o graczy, którzy dokonują depozytów na niskie kwoty. Każdy gracz wpłacający od 10 do 49 zł, otrzyma promocję obejmującą mnożnik kursu razy 10. Konieczne jest obstawienie kuponu z 3 zdarzeniami przy kursie 2.50. Bonus powitalny LVBET można otrzymać kontaktując się z firmą za pośrednictwem wiadomości e-mail [email protected] o tytule „Bonus Powitalny”.

 

Bonus bez depozytu oferowany przez bukmachera LVBET

 

Co więcej, prezentowany bukmacher umożliwia stawianie darmowych zakładów osobom, które nie dokonały żadnej wpłaty. Wystarczy założyć konto ze specjalnym kodem promocyjnym, aby otrzymać bonus bez depozytu LVBET na kwotę 20 zł. Dodatkowe środki bonusowe zostaną dodane do konta gracza LVBET w ciągu 48 godzin.

Atrakcyjny zakład bez ryzyka do 333 zł

 

Oferta powitalna przygotowana przez LVBET jest bardzo rozbudowana. Obejmuje ona również zakład bez ryzyka, którego kwota maksymalnie wynosi 333 zł. Bonus ten można otrzymać po dokonaniu trzeciego depozytu, a minimalna kwota pozwalająca na uruchomienie tej promocji to 25 zł. Maksymalną kwotę 333 zł pojawiającą się na koncie bonusowym można wykorzystać na zakład bez ryzyka przy kursie 1.75 (może to być zakład AKO albo pojedynczy). Po wygranej, cała kwota trafia na konto gracza, a po przegranej, gracz otrzymuje zwrot postawionej przez siebie stawki. Ryzyko więc nie istnieje, a przy dobrym wytypowaniu jakiegoś zdarzenia, można znacznie powiększyć stan swojego konta gracza.

Aplikacja mobilna i strona internetowa

 

LVBET to bukmacher oferujący dostęp do zakładów on-line. Szeroka oferta kursów jest dostępna i odpowiednio pogrupowana na przejrzystej stronie internetowej. Charakteryzuje się ona intuicyjną obsługą, a wszystkie jej elementy działają bez żadnych awarii i problemów. Warto dodać, że obstawianie zakładów jest możliwe z dowolnego miejsca i urządzenia z dostępem do Internetu. Jest to możliwe dzięki praktycznej i łatwej w obsłudze aplikacji internetowej, którą można wygodnie połączyć z kontem gracza. Oferuje ona takie same funkcjonalności jak strona internetowa serwisu.

BUKMACHER MIESIĄCA

Aktualne promocje

Zakład bez ryzyka – CASHBACK do 600 PLN (podlega tylko jednokrotnemu obrotowi!) Użyj kodu TYPERLANDIA

Zakład bez ryzyka do 550PLN, BOOST kursu na najważniejsze wydarzenia. Użyj kodu TYPERLANDIA

https://ewinner.typerlandia.pl

Zakład bez ryzyka do 155PLN ze zwrotem na konto główne. Użyj kodu TYPERLANDIA

Bonus do 1500 PLN, darmowy zakład bez depozytu do 35 PLN

Do 2000 PLN bonusu

Dołącz do społeczności, zostań patronem!

Wesprzyj projekt Typerlandii
i dołącz do eksksluzywnej grupy premium
na Telegramie. Sesje live, value bety,
czy cotygodniowe konkursy!
Jednorazowe dołączenie do członkowstwa
da Ci dostęp do grupy na zawsze!

37

patronów

Zainteresowany?

Śpiesz się! Gdy dołączysz szybciej, będziesz miał
większe szanse w weekendowych losowaniach!