Kolejny singiel z wysokim kursem! Gramy z BETFAN o 352 PLN!

Kolejny singiel z wysokim kursem! Gramy z BETFAN o 352 PLN!

Po wczorajszym kuponie, lecimy po kolejny na plus. Dzisiaj gramy z BETFAN o 352 PLN! Specjalny zakład na wyjątkowe wydarzenie, jakim jest Liga Mistrzów. Zakład specjalny na wieczorne zmagania to idealna okazja, aby skorzystać z oferty BETFAN. Jeśli więc chcecie poraz kolejny skorzystać z mojej propozycji, zachęcam do założenia konta z banneru poniżej. Rejestracja to zaledwie kilka minut i wspólnie możemy przeżywać mecz!

Kliknij, aby założyć konto
i otrzymać 600PLN
CASHBACK
Użyj kodu TYPERLANDIA

Atletico Madryt vs Chelsea. Gramy singiel po kursie 4.00!

Kolejny dzień, kolejny singiel. Dzisiaj jednak podnosimy poprzeczkę gramy zakład specjalny na bramki, kartki, oraz rzuty różne. Wybrałem dla Was wyższą linię, chociażby z racji obecnej sytuacji obu zespołów, jak i ich możliwości.

Skupmy się wpierw na “gospodarzach”. Niestety mecz rozgrywany będzie na innym stadionie, przez co może mieć to duży wpływ na przebieg spotkania. Zarówno Atletico, jak i Chelsea to mocno ofensywne drużyny.

Dzisiejszy kupon możemy rozłożyć na czynnik pierwsze i podzielić na drużyny. Zacznijmy od kartoników. Tutaj w głównej mierze liczymy na podopiecznych Diego Simeone. Zawodnicy ze stolicy Hiszpanii słyną z ostrej gry.

Następna część to stałe fragmenty. Tutaj swoje nadzieję pokładamy w zawodnikach Chelsea. Zawodnicy Tuchela grają mocno ofensywnie, przez co przekłada się to również na częstsze wznowienia z narożników. Ostatnie pięć spotkań to 33 stałe fragmenty, czyli średnio 6-7 stałych fragmentów z ich strony.

Ostatnia część to oczywiście bramki. Tutaj argumentacja jest prosta. Jak wspomniałem wcześniej, oba zespoły są mocno ofensywne. Drugą kwestia to motywacja. Atletico, jak i ich trener są ambitne. Dodatkowo ich ostatnie poczynania w lidze zmuszają ich do poprawy swojej formy, dlatego też liczę na poprawę formy w ich wykonaniu.

Chelsea już raczej nie ma co liczyć na mistrzostwo, dlatego też będą musieli próbować na innych frontach, jak na przykład Liga Mistrzów. Gramy zakład na minimum dwie, bramki, cztery kartki i dziewięć rzutów różnych po kursie 4.00!

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email
Share on google
Google+

Aktualne promocje

Zakład bez ryzyka – CASHBACK do 600 PLN (podlega tylko jednokrotnemu obrotowi!) Użyj kodu TYPERLANDIA

Zakład bez ryzyka do 550PLN, BOOST kursu na najważniejsze wydarzenia. Użyj kodu TYPERLANDIA

https://ewinner.typerlandia.pl

Zakład bez ryzyka do 155PLN ze zwrotem na konto główne. Użyj kodu TYPERLANDIA

Bonus do 1500 PLN, darmowy zakład bez depozytu do 35 PLN

Do 2000 PLN bonusu

Zobacz też

CS:GO w grze. Gramy o 190 złotych.

Dziś kolejny dzień zmagań na arenach Counter Strike. Skorzystamy z Snow Sweet Snow 2 oraz ESEA Premier. Tradycyjnie będą 2 kupony – bezpieczny i ryzykowny.

Dołącz do społeczności, zostań patronem!

Wesprzyj projekt Typerlandii
i dołącz do eksksluzywnej grupy premium
na Telegramie. Sesje live, value bety,
czy cotygodniowe konkursy!
Jednorazowe dołączenie do członkowstwa
da Ci dostęp do grupy na zawsze!

37

patronów

Zainteresowany?

Śpiesz się! Gdy dołączysz szybciej, będziesz miał
większe szanse w weekendowych losowaniach!