IEM Katowice w południe. Kupon o 301 złotych.

IEM Katowice w południe. Kupon o 301 złotych.

Kolejny dzień zmagań Counter Strike Intel Extreme Masters Katowice 2021. W sesji południowej zobaczymy dziś zmagania 4 drużyn. Czy nas dziś coś zaskoczy? Zapewne tak parząc na zmagania ekipy Fnatic można powiedzieć w tych rozgrywkach jak i przed wszystko się może zdarzyć. Nie przedłużajmy na czas na naszego dubla.

Kliknij, aby założyć konto
i otrzymać 155PLN bez ryzyka 
ze zwrotem na konto
główne!

Użyj kodu TYPERLANDIA

Brollan do walki.

O godzinie 12.00 na arenę wejdzie Fnatic i MBiR. Obie drużyny walkę w evencie CS:GO rozpoczęły od przegranych spotkań.Więc obie ekipy musz pokazać dziś swoje najlepsze strony. Zarówno Brazylijczycy jak i Szwedzi muszą musza postawić na swoich liderów i zawodników dobrze fragujących. Liczę, że w tym spotkaniu otworzy się Brollan i poprowadzi ekipę do zwycięstwa. Nie można lekceważyć zawodników MBiR. Każda ekipa z którą walczą ma ciężką przeprawę. Ja jednak idę w opcji zawodnika. Brollan powyżej 40,5 zabójstwa.

Grupa Facebook - Typerlandia

Wisła w walce.

Również o godzinie 12.00 na arenę wejdzie Wisła Kraków w starciu z Complexity. Zapewne zwycięską ręką wyjdzie z tego boju ekipa BlamF. Ja jednak mam nadzieję , że polacy pokażą kawałem dobrego Counter Strike. Statystycznie Complexity powinni rozjechać Krakowian ale w ostatnim meczu nie pokazali się w walce z NIP. Każdej z drużyn będzie zależeć na awansie. Czeka nas ciekawy pojedynek. Liczę w tym spotkaniu na fragi od zawodnika Complexity BlameF. Linia ponad 41,5 zabójstw jest jak najbardziej do zrobienia. Kusiło mnie postawić na Hadesa z Wisły, gdyż jest on w dobrej formie i może zaskoczyć jak całe spotkanie.

Ryzykownie też gramy

W ryzykownym kuponie CS:GO dam właśnie fragi hadesa z Wisły Kraków . Linia powyżej 35,5 jest wielce prawdopodobna przy takim spotkaniu. Drugi zakład jest z meczu Fnatic z MBiR. Pierwsza mapa ponad 26,5 rundy . Na pierwszej mapie obie ekipy będą chciały coś udowodnić , więc liczę na zaciekłą walkę z dogrywką łącznie.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email
Share on google
Google+

Aktualne promocje

Zakład bez ryzyka – CASHBACK do 600 PLN (podlega tylko jednokrotnemu obrotowi!) Użyj kodu TYPERLANDIA

Zakład bez ryzyka do 550PLN, BOOST kursu na najważniejsze wydarzenia. Użyj kodu TYPERLANDIA

https://ewinner.typerlandia.pl

Zakład bez ryzyka do 155PLN ze zwrotem na konto główne. Użyj kodu TYPERLANDIA

Bonus do 1500 PLN, darmowy zakład bez depozytu do 35 PLN

Do 2000 PLN bonusu

Zobacz też

CS:GO w grze. Gramy o 190 złotych.

Dziś kolejny dzień zmagań na arenach Counter Strike. Skorzystamy z Snow Sweet Snow 2 oraz ESEA Premier. Tradycyjnie będą 2 kupony – bezpieczny i ryzykowny.

Dołącz do społeczności, zostań patronem!

Wesprzyj projekt Typerlandii
i dołącz do eksksluzywnej grupy premium
na Telegramie. Sesje live, value bety,
czy cotygodniowe konkursy!
Jednorazowe dołączenie do członkowstwa
da Ci dostęp do grupy na zawsze!

37

patronów

Zainteresowany?

Śpiesz się! Gdy dołączysz szybciej, będziesz miał
większe szanse w weekendowych losowaniach!