ewinner_logo

ODBIERZ BONUS – ZAKŁAD BEZ RYZYKA
ZE ZWROTEM NA KONTO GŁÓWNE
155 PLN!

Zainteresowany?

eWinner – Zakłady Bukmacherskie, bonusy, promocje, opis

Informacje na temat bukmachera

 

Bukmacher działający na polskim rynku pod nazwą eWinner specjalizuje się w zakładach obejmujących wydarzenia sportowe oraz społeczno-kulturalne. Na polskim rynku bukmacher ten działa od 2018 roku. Jest to w pełni legalny bukmacher zarejestrowany w Polsce i odprowadzający podatki w naszym kraju. Posiada on zezwolenie Ministra Finansów i spełnia wszystkie formalne obowiązki nałożone przez ministerstwo. Wspomniane zezwolenie o numerze PS4.6831.29.2017 zostało uzyskane przez eWinner 30 października 2018 roku. Bukmacher ten promuje odpowiedzialną grę, weryfikuje tożsamość wszystkich graczy oraz ostrzega ich przed zagrożeniami płynącymi z nieodpowiedzialnego hazardu.

 

Serwis ten kładzie duży nacisk na wysoką jakość usług oraz szeroką ofertę zakładów związanych z wieloma dyscyplinami sportu. Kursy zmieniają się regularnie, a dodatkowo istnieje możliwość wcześniejszego wypłacenia części wygranej, jeszcze w czasie trwania wydarzenia. Bukmacher ten działa w oparciu o nowoczesne technologie oraz oferuje wiele atrakcyjnych bonusów i promocji dla swoich graczy.

Bonusy dostępne w ofercie bukmachera eWinner

 

Promocja

Korzyści zapewniane przez promocję

Zakład bez ryzyka

Bonus eWinner do 155 zł

Bonus od drugiego depozytu

50% wpłaconej kwoty do 500 zł

Zakłady specjalne

Custom Bet

Promocje na zakłady

Bukmacher często organizuje różne promocje dotyczące wielu dyscyplin sportu czy też konkretnych turniejów albo lig. Zwykle są to darmowe zakłady bukmacherskie eWinner do 25 zł

 

Oferta bonusowa przygotowana przez eWinner stale się zmienia. W związku z tym warto regularnie odwiedzać stronę internetową, aby dowiedzieć się o kolejnych atrakcyjnych promocjach i korzystnych bonusach. Jeśli chodzi o bonus 50% to maksymalną jego kwotę można otrzymać wpłacając 1000 zł. Kwotę wpłaty należy obstawić na jednym lub wielu zakładach o minimalnym kursie 1.5. Przed wypłatą bonus należy obrócić 6 razy po kursie 2.50. Gracz ma na to 30 dni.

Zakład bez ryzyka

Po rejestracji konta w serwisie eWinner gracze mogą postawić bez ryzyka zakład do 160 zł. W przypadku wygranej, otrzymujemy całą kwotę, natomiast po porażce, postawione środki wracają na konto gracza. Można w ten sposób znacznie zwiększyć swój stan posiadania, bez ponoszenia ryzyka, pod warunkiem postawienia odpowiedniego zakładu. Minimalna stawka gwarantująca ten bonus eWinner to 20 zł. Co więcej nie ma żadnych wymogów związanych z liczbą zdarzeń czy też minimalnym kursem. Zwrócona kwota trafia na konto depozytowe, a nie bonusowe, więc środki można swobodnie wypłacić lub wykorzystać w dalszej grze. Maksymalny zwrot można uzyskać stawiając kwotę 181,82 zł lub wyższą. W tym przypadku pobierany jest tylko podatek, który nie podlega zwrotowi.

Kliknij, aby założyć konto
i otrzymać 155PLN bez ryzyka 
ze zwrotem na konto
główne!

Użyj kodu TYPERLANDIA

Bonus od depozytu eWinner

 

Nie tylko nowi, ale również stali gracze decydujący się na kolejny depozyt, mogą cieszyć się z możliwości korzystania z atrakcyjnych i korzystnych ofert. Warto zwrócić uwagę na bonus od depozytu eWinner oferowany w przypadku dokonywania drugiej wpłaty. W takiej sytuacji na konto gracza trafia dodatkowo 50% wpłaconej przez niego sumy w formie bonusu, a maksymalna kwota, jaką można uzyskać w ten sposób to 500 zł. Innymi słowy maksymalny bonus od wpłaty eWinner można uzyskać po wpłaceniu 1000 zł. Równowartość wpłaty należy przeznaczyć na zakład lub zakłady o minimalnym kursie 1.50 na kuponie. Przed wypłaceniem, środki z bonusu muszą zostać obrócone 6 razy po kursie 2.50. Gracz ma na to 30 dni.

 

Ciekawa funkcja Cashout

 

Godne uwagi jest również inne udogodnienie, jakim jest funkcja Cashout. Umożliwia ona wcześniejsze zamknięcie zakładu i uzyskanie części wygranej lub uniknięcie porażki, gdy kupon jest jeszcze w grze. Opcja ta jest szczególnie przydatna w kuponach AKO, w których porażka w ostatnim zdarzeniu może wpłynąć na cały kupon.

Inne promocje eWinner

 

Bukmacher oferuje również interesujące promocje eWinner innego rodzaju. Są to dedykowane bonusy przygotowane z myślą o konkretnych meczach, ligach, turniejach, dyscyplinach sportu, itp. Do ich grona można między innymi zaliczyć następujące promocje:

 

  • Darmowy zakład eWinner na żużel w kwocie 25 zł.
  • Bonus na kwotę 25 zł na mecze tenisowe.
  • Darmowy zakład na e-sport w kwocie 25 zł.
  • Typowanie meczów NBA i NHL bez podatku.
  • Darmowy zakład na mecze piłki nożnej w kwocie 50 zł (2 zakłady po 25 zł w weekendy).
  • Program lojalnościowy – idealna opcja dla aktywnych graczy.

Strona internetowa oraz aplikacja mobilna

 

eWinner jest legalnym bukmacherem zapewniającym dostęp do zakładów on-line. Dzięki przejrzystej i profesjonalnie przygotowanej stronie internetowej, każdy może obstawiać swoje ulubione zakłady bez konieczności wychodzenia z domu. Wszystkie informacje są odpowiednio pogrupowane i przejrzyste. Serwis jest łatwy w obsłudze, a systemy wpłat i wypłat posiadają wszelkie niezbędne zabezpieczenia. Warto też wspomnieć o aplikacji mobilnej, dzięki której gracz może bawić się obstawiając różne zdarzenia sportowe w dowolnym miejscu, pod warunkiem posiadania tabletu lub telefonu z dostępem do Internetu. Aplikacja mobilna, tak jak strona internetowa charakteryzuje się intuicyjną obsługą.

 

Słowa kluczowe: bonus eWinner, zakłady bukmacherskie eWinner, bonus od depozytu eWinner, bonus od wpłaty eWinner, promocje eWinner, darmowy zakład eWinner.

BUKMACHER MIESIĄCA

Aktualne promocje

Zakład bez ryzyka – CASHBACK do 600 PLN (podlega tylko jednokrotnemu obrotowi!) Użyj kodu TYPERLANDIA

Zakład bez ryzyka do 550PLN, BOOST kursu na najważniejsze wydarzenia. Użyj kodu TYPERLANDIA

https://ewinner.typerlandia.pl

Zakład bez ryzyka do 155PLN ze zwrotem na konto główne. Użyj kodu TYPERLANDIA

Bonus do 1500 PLN, darmowy zakład bez depozytu do 35 PLN

Do 2000 PLN bonusu

Dołącz do społeczności, zostań patronem!

Wesprzyj projekt Typerlandii
i dołącz do eksksluzywnej grupy premium
na Telegramie. Sesje live, value bety,
czy cotygodniowe konkursy!
Jednorazowe dołączenie do członkowstwa
da Ci dostęp do grupy na zawsze!

37

patronów

Zainteresowany?

Śpiesz się! Gdy dołączysz szybciej, będziesz miał
większe szanse w weekendowych losowaniach!