Dania i Holandia w dublu? Zagramy o 450 PLN!

Dania i Holandia w dublu? Zagramy o 450 PLN!

Po kilkudniowej przerwie wracam do typowania i choć poniedziałek nie rozpieszcza, jeśli chodzi o ofertę, to udało mi się znaleźć coś ciekawego. Wybrałem na dziś spotkania w Holandii i Danii, więc nieco mniej komercyjnie niż zwykle. Mam nadzieję, że kilka dni odpoczynku podziałało na mnie dobrze i tydzień rozpocznie się udanie. Zapraszam zatem do analizy.

Kliknij, aby założyć konto
i otrzymać 600PLN
CASHBACK
Użyj kodu TYPERLANDIA

Eerste Divisie w natarciu!

Analizę rozpoczynamy od meczu w drugiej lidze holenderskiej, a dokładnie od starcia młodej ekipy AZ Alkmaar z Go Ahead Eagles. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 18:45, więc szykuje się nam ciekawy wievzor z wieloma bramkami. Jak można dobrze zareklamować ten mecz? Na pewno tak, że gospodarze to ekipa, która gra najbardziej otwarty futbol w całej lidze. W 24. kolejkach w ich meczach padło aż 100 bramek, co daje średnią powyżej 4 bramek na mecz.

Jeśli popatrzymy na ich ostatnie potyczki, to w każdym meczu mieliśmy over 2,5 i to z dużym zapasem. Wyniki takie jak 2:5, 2:2, 3:2, 2:5 i znów 3:2 zapowiadają, że możemy spodziewać się ciekawego futbolu. Rywale są dużo bardziej wstrzemięźliwi, jeśli chodzi o bramki. Najlepsza defensywa w lidze, ale w ich meczach dalej pada powyżej 2 bramek na mecz. Liczę, że dziś zobaczymy mecz bardziej na zasadach gospodarzy, którzy są groźni w ofensywie, ale mają ogromne kłopoty w obronie.

Typ: over 2,5 @ 1,54

Duńska Superliga na dziś!

Drugie nasze spotkanie to już duńska Superliga i ciekawe starcie Lyngby z Kopenhagą. Jeśli popatrzymy w tabelę, to mamy tu wyraźnego faworyta, gdyż mierzą się ze sobą zespoły z dwóch biegunów tabeli. Gospodarze, na ten moment, zajmują ostatnie miejsce w tabeli z najgorszą defensywą ligi. Po 16 meczach mają już 35 bramek straconych i nie zanosi się, żeby po dzisiejszym meczu średnia spadła poniżej dwóch na mecz.

Kopenhaga zajmuje obecnie 4. miejsce w lidze i bez wątpienia chcieliby znajdować się trochę wyżej. Do Brondby tracą już 8 punktów i ten mecz muszą wygrać. Ich ofensywa spisuje się naprawdę dobrze i wydaje się, że nie powinni mieć żadnych problemów, ale jednak ich historia spotkań pokazuje, że może dziać się tu wiele. Można śmiało stwierdzić, że Lyngby mają patent na stołecznych piłkarzy i wiedzą jak strzelać im bramki. W pierwszym meczu 4:2 dla drużyny dzisiejszych gości, więc dziś czekam na powtórkę. Wybrałem na ten mecz spokojny over 2,5, ale jestem zdania, że może tu paść więcej goli.

Typ: over 2,5 @ 1,66

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email
Share on google
Google+

Aktualne promocje

Zakład bez ryzyka – CASHBACK do 600 PLN (podlega tylko jednokrotnemu obrotowi!) Użyj kodu TYPERLANDIA

Zakład bez ryzyka do 550PLN, BOOST kursu na najważniejsze wydarzenia. Użyj kodu TYPERLANDIA

https://ewinner.typerlandia.pl

Zakład bez ryzyka do 155PLN ze zwrotem na konto główne. Użyj kodu TYPERLANDIA

Bonus do 1500 PLN, darmowy zakład bez depozytu do 35 PLN

Do 2000 PLN bonusu

Zobacz też

CS:GO w grze. Gramy o 190 złotych.

Dziś kolejny dzień zmagań na arenach Counter Strike. Skorzystamy z Snow Sweet Snow 2 oraz ESEA Premier. Tradycyjnie będą 2 kupony – bezpieczny i ryzykowny.

Dołącz do społeczności, zostań patronem!

Wesprzyj projekt Typerlandii
i dołącz do eksksluzywnej grupy premium
na Telegramie. Sesje live, value bety,
czy cotygodniowe konkursy!
Jednorazowe dołączenie do członkowstwa
da Ci dostęp do grupy na zawsze!

37

patronów

Zainteresowany?

Śpiesz się! Gdy dołączysz szybciej, będziesz miał
większe szanse w weekendowych losowaniach!