Czy tenis da zarobić? Gramy o 403 PLN!

Czy tenis da zarobić? Gramy o 403 PLN!

Ten tydzień to bardzo dużo różnych tenisowych turniejów. Zawodnicy i zawodniczki grają na kilku kontynentach, a ja z tego powodu zdecydowałem się na propozycję dubla. Pod lupę wziąłem jeden mecz z Francji i jeden z Argentyny. Zapraszam do zapoznania się z analiza. 

Kliknij, aby założyć konto
i otrzymać 3333PLN 
PAKIET POWITALNY
20PLN  Free bet

Dennis Novak – Gilles Simon 

Novak to 27-letni Austriak, który od początku tego sezonu prezentuje się słabo. Jego styl gry jest bardzo zrównoważony. Głównie stara się trzymać bezpieczną piłkę w korcie. Zazwyczaj unika częstych ataków, ponieważ nie czuje się w tym aspekcie najmocniejszy. W minionym Australian Open zaprezentował się kiepsko, gdzie w słabym stylu przegrał z Mannarino. Z kolei Simon to bardzo doświadczony zawodnik, bo już 36-letni. Jego gra opiera się w głównej mierze na defensywie. Doskonale trzyma piłkę w korcie i popełnia bardzo małą ilość niewymuszonych błędów. Świetnie się również porusza po korcie oraz odczytuje zamiary przeciwników. 

Jaki zakład wrzucić do kuponu?

Simon jest zdecydowanie bardziej stabilnym i regularnym zawodnikiem od Austriaka. Ponadto ten turniej jest rozgrywany we Francji, dlatego jest to na pewno w pewnym sensie handicap dla Simona. Moim zdaniem te czynniki spowodują, że Francuz przynajmniej jednego seta wygra z przewagą kilku gemów, dlatego zdecydowałem się na typ z handicapem gemowym. Ten mecz rozpocznie się nie przed godziną 14:30. 

Typ: Handicap gemowy (-2) Gilles Simon @ 1.75

Grupa Facebook - Typerlandia

Dominik Koepfer – Federico Coria

Drugim meczem, który zdecydowałem się przeanalizować jest spotkanie w ramach meczu pierwszej rundy turnieju w Cordobie. Dominik to leworęczny zawodnik, który nie boi się atakować i grać ofensywnie. Bardzo poprawił swoją grę na mączce, co można było zauważyć podczas zeszłorocznego turnieju w Rzymie, gdzie dotarł do ćwierćfinału. Jego rywalem będzie 28-letni Argentyńczyk, który słynie z gry tylko na mączce. Coria opiera się w głównej mierze na defensywie. Bardzo rzadko atakuje, ponieważ boi się popełniać błędy. Taki styl gry bardzo dobrze sprawdza się na poziomie Challengerów. 

Jaki zakład wrzucić do kuponu? 

Taki jak napisałem wyżej styl gry Federico bardzo dobrze sprawdza się podczas turniejów niższych rang. Mimo to, według bukmacherów to Argentyńczyk jest faworytem tego spotkania. Koepfer dysponuje dobrym serwisem oraz forhendem, dlatego powinien w znaczącym stopniu postawić się Cori. Ja zdecydowałem się na typ, który dodaje dwa gemy na korzyść Niemca. To spotkanie powinno rozpocząć się o godzinie 18:30. 

Typ: Handicap gemowy (+2) Dominik Koepfer @ 1.75

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email
Share on google
Google+

Aktualne promocje

Zakład bez ryzyka – CASHBACK do 600 PLN (podlega tylko jednokrotnemu obrotowi!) Użyj kodu TYPERLANDIA

Zakład bez ryzyka do 550PLN, BOOST kursu na najważniejsze wydarzenia. Użyj kodu TYPERLANDIA

https://ewinner.typerlandia.pl

Zakład bez ryzyka do 155PLN ze zwrotem na konto główne. Użyj kodu TYPERLANDIA

Bonus do 1500 PLN, darmowy zakład bez depozytu do 35 PLN

Do 2000 PLN bonusu

Zobacz też

Dołącz do społeczności, zostań patronem!

Wesprzyj projekt Typerlandii
i dołącz do eksksluzywnej grupy premium
na Telegramie. Sesje live, value bety,
czy cotygodniowe konkursy!
Jednorazowe dołączenie do członkowstwa
da Ci dostęp do grupy na zawsze!

37

patronów

Zainteresowany?

Śpiesz się! Gdy dołączysz szybciej, będziesz miał
większe szanse w weekendowych losowaniach!