Counter Strike za ciosem. Gramy o 187 złotych.

Counter Strike za ciosem. Gramy o 187 złotych.

Witajcie w kolejnym dniu zmagań CS:GO. Dziś na arenach rozgrywa się dużo batalii na mapach. Warto skorzystać żeby coś zarobić. Więc zagrajmy nasze kupony i dajmy z siebie dużo i coś pokażmy. Oto nasz propozycje.

Kliknij, aby założyć konto
i otrzymać 155PLN bez ryzyka 
ze zwrotem na konto
główne!

Użyj kodu TYPERLANDIA

AGO do boju.

O godzinie 19.00 w ramach ESEA Premier na arenę wejdą ekipy z Francji i Polski. LDLC i AGO. Polska drużyna w ostatnim czasie notuje dobre wyniki w spotkaniach z innymi ekipami. 5 ostatnich meczy zakończyło wygraną drużyny. Przeciwnicy natomiast też nie są słabą ekipą. Od początku roku do ekipy doszedł Keoz, który wniósł wiele dobrego do składu. Francuzi w ostatnim czasie walczyli z mocnymi ekipami co prawda przegrywali ale po zaciętych walkach. Zarówno Polacy jak i przeciwnicy mają swoje mapy na których są mocni. Jednak statystyki nie grają tylko zawodnicy. Prawdopodobnie spotkanie będzie 3 mapowe ale stawiam na wygraną AGO.

Grupa Facebook - Typerlandia

Wikingowie na arenie.

O godzinie 19.00 również w ramach ESEA Premier wejdą ekipy z Danii Singularity i Szwedzi z APEX. Duńczycy w ostatnich spotkaniach nie notują fascynującej passy. Co prawda trafiają na mocne ekipy w tym Polskie ale wyniki nie napawają do optymizmu. Natomiast Szwedzi no cóż efekty ich spotkań również nie są porywające. Grają bardzo nie regularnie. Potrafią grać pewnie i przegrywać w nieoczekiwany sposób. Obie ekipy będą chciały pokazać się z dobrej strony i leczę na efektowny CS:GO. Stawiam na wygraną ekipy APEX.

Ryzykowny Counter Strike.

Do kuponu ryzykownego dam spotkanie, które zaczyna się o godzinie 19.00 również w ramach ESEA pomiędzy ekipami Winstrike a Fate. Moja propozycja to wygrana 2-0 na korzyść ekipy z Rosji. Wiem, że ten typ może zdziwić ale E1lan z kolegami zaczynają gubić mapy w ostatnich spotkaniach. Seria straconych map pokazuje chyba trochę przemęczenia ekipy ilością rozgrywanych spotkań. Liczę jednak, że dziś jeszcze sobie poradzą bez utraty. Drugie spotkanie to również o godzinie 19.00 pomiędzy ekipami Nexus a Alternate aTTax. Obie ekipy nie świec skutecznością i grają na bardzo zbliżonym poziomie. Każda z drużyn ma szansę na zwycięstwo. Myślę wygrana rozstrzygnie się na 3 mapie.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email
Share on google
Google+

Aktualne promocje

Zakład bez ryzyka – CASHBACK do 600 PLN (podlega tylko jednokrotnemu obrotowi!) Użyj kodu TYPERLANDIA

Zakład bez ryzyka do 550PLN, BOOST kursu na najważniejsze wydarzenia. Użyj kodu TYPERLANDIA

https://ewinner.typerlandia.pl

Zakład bez ryzyka do 155PLN ze zwrotem na konto główne. Użyj kodu TYPERLANDIA

Bonus do 1500 PLN, darmowy zakład bez depozytu do 35 PLN

Do 2000 PLN bonusu

Zobacz też

CS:GO w grze. Gramy o 190 złotych.

Dziś kolejny dzień zmagań na arenach Counter Strike. Skorzystamy z Snow Sweet Snow 2 oraz ESEA Premier. Tradycyjnie będą 2 kupony – bezpieczny i ryzykowny.

Dołącz do społeczności, zostań patronem!

Wesprzyj projekt Typerlandii
i dołącz do eksksluzywnej grupy premium
na Telegramie. Sesje live, value bety,
czy cotygodniowe konkursy!
Jednorazowe dołączenie do członkowstwa
da Ci dostęp do grupy na zawsze!

37

patronów

Zainteresowany?

Śpiesz się! Gdy dołączysz szybciej, będziesz miał
większe szanse w weekendowych losowaniach!