Chris Paul pokaże swoje doświadczenie? Gramy singiel o 277 PLN

Chris Paul pokaże swoje doświadczenie? Gramy singiel o 277 PLN

Wczoraj zabrakło dwóch asyst do powodzenia typu na Ingrama. Ciekawe, że praktycznie trzy asysty miał już na początku czwartej kwarty i z dogrywką nie dał już żadnej do końca meczu…Dzisiaj znowu próbuję grać singla. Zapowiada się mocno overowy mecz Suns z Portland i postaram się to wykorzystać.

Kliknij, aby założyć konto
i otrzymać 550PLN CASHBACK
Użyj kodu TYPERLANDIA

Typ: Phoenix vs Portland, Chris Paul osiągnie double double

Kurs: 3,1

Tym razem biorę pod uwagę podwójne zdobycze Chrisa Paula. Słońca ostatnio mają świetny czas i grają coraz lepszy basket. Z ostatnich 13 spotkań wygrali aż 11. Właściwie to powinni wygrać 12, ale dali się dogonić Brooklyn, gdzie prowadzili już 24 punktami. Skład jest praktycznie cały już zdrowy. Nawet rezerwy dobrze się spisują w Phoenix ostatnio. Głównym generałem w drużynie jest oczywiście popularny CP3.

Booker odpowiada za zdobywanie punktów i końcówki również potrafi przejąć. Jednak to dzięki przyjściu tego brakującego ogniwa drużyna wreszcie zaczęła wygrywać. Przypomnę tylko, że ostatni sezon w którym Suns byli w pierwszej ósemce to 2009/10, gdzie przegrali w finale konferencji z Lakersami 2:4. Myślę, że to jest dla nich przełomowy rok. Skład wcale nie wygląda na bardzo mocny. Przed sezonem głównymi nabytkami byli Paul oraz Crowder.

Zmieniła się bardzo postawa w obronie dzięki tym dwóm panom. Biorąc pod uwagę ich doświadczenie i świetną grę w destrukcji, cały team zyskał nową jakość. Jeżeli chodzi o podwójne zdobycze przez Chrisa w tym sezonie to takich występów zanotował 8. Sześć razy był na styku i zabrakło jednej asysty najczęściej. Myślę, że obrona Portland nie będzie w stanie powstrzymać siły Suns. Punktowo nasz bohater ma serię 23 meczów z rzędu z minimum 10 oczkami.

Pomimo dobrej serii Trail Blazers nie uważam ich za dobrze grających w obronie. Szczególnie, że Paul potrafi rozmontować najlepsze defensywy w lidze. Dwójkowe akcje z Bookerem czy Aytonem, podania na łuk do trójkowiczów to jego znaki firmowe. Z racji tego, że uważam ten mecz jako overowy, spodziewał się naprawdę wysokiego wyniku. Normalna linijka asyst na CP3 to over 7,5 po niskim kursie. Myślę, że warto jest zaryzykować, bo Paul rozdaje średnio na 100 posiadań aż 13,2 asysty. Jest to naprawdę świetny wynik i te 10 asyst jest spokojnie w stanie zrobić.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email
Share on google
Google+

Aktualne promocje

Zakład bez ryzyka – CASHBACK do 600 PLN (podlega tylko jednokrotnemu obrotowi!) Użyj kodu TYPERLANDIA

Zakład bez ryzyka do 550PLN, BOOST kursu na najważniejsze wydarzenia. Użyj kodu TYPERLANDIA

https://ewinner.typerlandia.pl

Zakład bez ryzyka do 155PLN ze zwrotem na konto główne. Użyj kodu TYPERLANDIA

Bonus do 1500 PLN, darmowy zakład bez depozytu do 35 PLN

Do 2000 PLN bonusu

Zobacz też

CS:GO w grze. Gramy o 190 złotych.

Dziś kolejny dzień zmagań na arenach Counter Strike. Skorzystamy z Snow Sweet Snow 2 oraz ESEA Premier. Tradycyjnie będą 2 kupony – bezpieczny i ryzykowny.

Dołącz do społeczności, zostań patronem!

Wesprzyj projekt Typerlandii
i dołącz do eksksluzywnej grupy premium
na Telegramie. Sesje live, value bety,
czy cotygodniowe konkursy!
Jednorazowe dołączenie do członkowstwa
da Ci dostęp do grupy na zawsze!

37

patronów

Zainteresowany?

Śpiesz się! Gdy dołączysz szybciej, będziesz miał
większe szanse w weekendowych losowaniach!