TANIO SKÓRY NIE SPRZEDAJ!
ZGARNIJ 600 PLN CASHBACK!

Zainteresowany?

BETFAN – Zakłady Bukmacherskie, bonusy, promocje, opis

Informacje na temat bukmachera BETFAN

Bukmacher BETFAN jest dobrze znany na europejskim rynku bukmacherskim. Taka uznana marka jest uczciwa i oferuje bezpieczne transakcje dla swoich klientów. Jej oferta obejmuje możliwość obstawiania różnych wydarzeń sportowych, e-sportowych oraz rozrywkowych. Dostępne są też zakłady obstawiane na żywo, jeszcze w czasie trwania wydarzenia. Warto zaznaczyć, że bukmacher ten został legalnie zarejestrowany na terenie Polski i płaci w naszym kraju podatki. Oznacza to, że korzystanie z jego usług nie łamie zasad określonych w ustawie antyhazardowej. Dnia 29 października 2018 roku bukmacher BETFAN otrzymał zezwolenie wydane przez Ministra Finansów. Jego numer to PS4.6831.3.2018. Na jego podstawie możliwa jest legalna gra poprzez udostępnioną stronę internetową czy też aplikację mobilną. Serwis ten cieszy się bardzo dużą popularnością wśród graczy ze względu na swoje liczne atuty.

 

Szeroki dostęp do wydarzeń, atrakcyjne kursy oraz bezpieczne transakcje to najważniejsze zalety tego serwisu. Co więcej dba on o swoich nowych oraz aktualnych klientów oferując im wiele ciekawych promocji oraz bonusów, które umożliwiają znaczne zwiększenie potencjalnych wygranych czy też obstawianie zakładów bez ponoszenia jakiegokolwiek ryzyka.

Bonusy dostępne w ofercie BETFAN

 

Bonus

Korzyści dla gracza

Zakład bez żadnego ryzyka

Pierwszy kupon do 600zł z CASHBACK. Zagraj całkowicie bez ryzyka. Pieniądze z przegranego kuponu obejmują tylko jeden obrót. 

Mega pakiet

Do 2331 zł na początek

Bonus od pierwszej wpłaty

Bonus od depozytu BETFAN 10% do 77,70 zł

Bonus od drugiej wpłaty

10% do 77,70 zł

Bonus od trzeciej wpłaty

10% do 77,70 zł

Darmowe zakłady BETFAN

Do wykorzystania jest 15 zakładów na sporty wirtualne, wydarzenia sportowe i e-sportowe

Bez podatku 14%

Przy specjalnych zdarzeniach

 

Jak widać bukmacher BETFAN dba o swoich klientów oferując im atrakcyjne promocje. Zakład bez ryzyka do 600zł należy obrócić jednokrotnie na kuponach AKO z minimum 3 zdarzeniami przy minimalnym kursie całkowitym 3.80. Takie same warunki dotyczą trzech bonusów od depozytu. Darmowe zakłady pozbawione są wymogów obrotu.

Bonus powitalny w serwisie BETFAN

Powitalny bonus oferowany przez bukmachera BETFAN jest znany jako Mnożnik Pudziana. Głównymi elementami tego pakietu są trzy bonusy od depozytu BETFAN. Przy pierwszej, drugiej i trzeciej wpłacie można otrzymać 10% do kwoty 77,70 zł. Minimalna kwota pierwszego depozytu to 20 zł, drugiego to 40 zł, a trzeci minimalny depozyt uprawniający do skorzystania z promocji to 100 zł. Do aktywowania bonusu potrzebne jest postawienie jednego kuponu SOLO albo AKO o łącznym kursie 2.0. O bonus można wnioskować w ciągu 7 dni od daty dokonania wpłaty. Przed wypłatą bonus należy obrócić 3 razy na kuponie AKO. Musi on posiadać minimum 3 zdarzenia o łącznym kursie 2.00. W przypadku tej promocji po wpłaceniu depozytu, otrzymaniu bonusu i jego obróceniu, wygrana zostanie powiększona 10-krotnie.

Kliknij, aby założyć konto
i otrzymać 600PLN
CASHBACK
Użyj kodu TYPERLANDIA

Atrakcyjny zakład bez ryzyka

Godną polecenia ofertą jest zakład bez ryzyka BETFAN. Oprócz pakietu bonusów od trzech pierwszych depozytów, gracz otrzyma zakłady bez ryzyka. Po pierwszym depozycie gracz otrzyma 100 zł na zakład bez ryzyka (minimalna wpłata 20 zł), po drugim zakład bez ryzyka obejmuje kwotę 200 zł (przy minimalnej wpłacie 40 zł), a po trzecim depozycie, przy kwocie minimalnej wpłaty na poziomie 100 zł, zakład bez ryzyka obejmuje 300 zł. Łącznie gracz dostaje maksymalnie 600 zł w samych zakładach bez depozytu. Warto wykorzystywać maksymalne dostępne kwoty, ponieważ po wygranej, cała kwota trafia na konto gracza, natomiast po przegranej, postawiona stawka minus podatek 12% trafia na konto bonusowe. Nie ma więc żadnego ryzyka, a kwota wygranej może być naprawdę wysoka. Należy obrócić ją 3 razy na kuponach z przynajmniej 3 zdarzeniami o całkowitym kursie 2.00.

 

Sporty Wirtualne

Jeśli chodzi o trzy pierwsze depozyty, gracze otrzymują po 5 darmowych zakładów o wartości 2 zł. Po pierwszym depozycie na minimalną kwotę 20 zł gracz otrzyma zakłady na wydarzenia z kategorii Sporty Wirtualne. Drugi depozyt na minimalną sumę 40 zł otrzymuje się zakłady w kategorii ESPORT, natomiast trzeci depozyt na minimalną kwotę 100 zł uprawnia do otrzymania darmowych zakładów w kategorii SPORT. Darmowy zakład należy postawić na kuponie AKO o kursie 2.50, 3.50 oraz 5.00 (kolejno pierwszy, drugi i trzeci bonus).

Strona www i aplikacja mobilna

Bukmacher Betfan przygotował łatwą w użytkowaniu, przejrzystą i intuicyjną stronę internetową, dzięki której można obstawiać różne wydarzenia, aktywować bonusy czy też dokonywać transakcji. Te same funkcjonalności dostępne są w wygodnej i łatwej w obsłudze aplikacji na urządzenia mobilne z systemami iOS oraz Android.

 

Słowa kluczowe: bonus od depozytu Betfan, darmowe zakłady Betfan, bonusy od depozytu Betfan, zakład bez ryzyka Betfan.

BUKMACHER MIESIĄCA

Aktualne promocje

Zakład bez ryzyka – CASHBACK do 600 PLN (podlega tylko jednokrotnemu obrotowi!) Użyj kodu TYPERLANDIA

Zakład bez ryzyka do 550PLN, BOOST kursu na najważniejsze wydarzenia. Użyj kodu TYPERLANDIA

https://ewinner.typerlandia.pl

Zakład bez ryzyka do 155PLN ze zwrotem na konto główne. Użyj kodu TYPERLANDIA

Bonus do 1500 PLN, darmowy zakład bez depozytu do 35 PLN

Do 2000 PLN bonusu

Dołącz do społeczności, zostań patronem!

Wesprzyj projekt Typerlandii
i dołącz do eksksluzywnej grupy premium
na Telegramie. Sesje live, value bety,
czy cotygodniowe konkursy!
Jednorazowe dołączenie do członkowstwa
da Ci dostęp do grupy na zawsze!

37

patronów

Zainteresowany?

Śpiesz się! Gdy dołączysz szybciej, będziesz miał
większe szanse w weekendowych losowaniach!