ZACZNIJ BEZ RYZYKA!
CASHBACK
DO 550 PLN!

Zainteresowany?

Betclic

Betclic – Zakłady Bukmacherskie, bonusy, promocje, opis

Informacje związane z bukmacherem

Betclic to bukmacher, który działa od wielu lat na europejskim rynku zakładów bukmacherskich. Między innymi serwis ten jest znany w krajach, takich jak Francja czy też Portugalia. Od 2019 roku usługi tego bukmachera są legalnie dostępne dla klientów w Polsce. Warto zaznaczyć, że oprócz organizacji zakładów sportowych, które można obstawiać on-line, bukmacher ten angażuje się w sport na terenie Polski sponsorując kluby piłkarskie, siatkarskie oraz wielu innych sportowców. Betclic został zarejestrowany w Polsce i płaci podatki na terenie naszego kraju. Oznacza to, że od 1 lipca 2019 roku posiada wszystkie niezbędne zezwolenia i licencje, a korzystanie z usług tego bukmachera jest w pełni legalne. Nic więc dziwnego, że cieszy się dużą popularnością wśród wielu graczy.

Betclic zapewnia dostęp do internetowych zakładów obejmujących różne wydarzenia sportowe z całego obszaru świata. Oferta zakładów jest bardzo szeroka i obejmuje zarówno klasyczne kursy, jak również możliwość obstawiania wydarzeń na żywo. Bardzo istotnym atutem tego bukmachera jest fakt, że przygotował on wiele interesujących bonusów oraz korzystnych promocji przygotowanych dla nowych oraz stałych graczy.

Promocje oferowane przez Betclic

 

Promocja

Najważniejsze korzyści

Zakład bez ryzyka Betclic

Bonus do maksymalnej kwoty na poziomie 550 zł z kodem TYPERLANDIA

Bonus od kuponów AKO

50% trafionych kuponów obejmujących wiele zdarzeń (AKO)

 

Warto regularnie przeglądać stronę bukmachera Betclic, aby poznać różnego rodzaju bonusy, promocje, turnieje dla graczy i inne ciekawe promocje. Wygraną z zakładu bez ryzyka należy przed wypłaceniem obrócić 6 razy przy łącznym kursie 2.0. Czas na obrócenie środków to 30 dni.

Zakład bez ryzyka na start

Nowi gracze zakładający konta u tego bukmachera mogą liczyć na różne promocje i bonusy Betclic. Jedną z nich jest początkowy zakład bez ryzyka na kwotę do 550 zł. Aby otrzymać bonus, należy wpłacić minimum 1 zł, jednak w takim wypadku w ramach zakładu bez ryzyka można wykorzystać 1 zł, więc o wiele lepszą opcją jest wpłacenie pełnej kwoty 550 zł. W przypadku wygranej cała kwota trafia na konto gracza, a po porażce i tak nic on nie traci, ponieważ postawiona suma zostanie zwrócona. Środki uzyskane w ramach tego bonusu należy obrócić 6 razy przy minimalnym kursie 2.0. W ramach obrotu można korzystać z zakładów pojedynczych, AKO, prematch oraz live. Czas na obrócenie kwoty to 30 dni.

Kliknij, aby założyć konto
i otrzymać 550PLN CASHBACK
Użyj kodu TYPERLANDIA

Inne interesujące promocje Betclic

 

Gracze mają dostęp nie tylko do standardowej oferty bonusowej. Istnieją również inne ciekawe promocje Betclic, na które warto zwrócić uwagę.

Godna polecenia jest Liga Betclic. Regularne stawianie zakładów na dowolne dyscypliny sportu i wydarzenia pozwala na zyskanie atrakcyjnych bonusów dodatkowych. Wysokość bonusu zwiększa się z każdym tygodniem. Minimalna stawka to 20 zł przy kursie minimalnym 1.50. W tygodniu należy wytypować przynajmniej 10 zakładów. Stawiając przynajmniej 10 zakładów w następnych tygodniach w miesiącu, można dokonać zwiększenia bonusu do 50 zł.

Inną atrakcyjną promocją jest Totalizator Betclic, w ramach którego gracz ma prawo do postawienia 14 zakładów specjalnych. Są to specjalne zakłady przygotowane przez bukmachera, a stawiając 14 z nich na jednym kuponie, można wygrać nawet 10 000 zł. Minimalna stawka obowiązująca na takim kuponie to 10 zł. Pula nagród przeznaczona na tę promocję zostanie podzielona na wszystkie osoby, które wygrały w totalizatorze.

Kolejna atrakcyjna promocja to Multi+. Jej głównym założeniem jest postawienie przynajmniej 13 zakładów na jednym kuponie, aby otrzymać dodatkowe 50% od wygranych. Oczywiście prezentowana promocja Betclic przewiduje również obstawienie mniejszej ilości zakładów na kuponie. Obstawienie 5 zakładów oznacza dodatkową wygraną na poziomie 7%, a 10 zakładów pozwala zdobyć 35%. Przy 6 zdarzeniach gracz odzyskuje całą kwotę podatku pobieranego przy potwierdzeniu zakładu.

Warto też zwrócić uwagę na Bonus Boost. Kursy u tego bukmachera są atrakcyjne, ale dodatkowo są one powiększane. Wystarczy tylko sprawdzić czy obok wydarzenia znajduje się żółta ikona informująca o takim bonusowym zwiększeniu kursu.

Gracze obstawiający zakłady bukmacherskie Betclic mogą skorzystać z opcji wcześniejszego zamknięcia zakładu. Funkcja cashout pozwala między innymi zdobyć większość wygranej bez oczekiwania na ostatni mecz na kuponie. Z rozwiązania tego można korzystać na kuponach SOLO oraz AKO.

Serwis internetowy i aplikacja mobilna

 

Oferta Betclic obejmuje dostęp do zakładów on-line dotyczących różnych dyscyplin sportowych i rozgrywek z całego świata. Rozwiązanie to umożliwia typowanie bez konieczności wychodzenia z domu. Wystarczy tylko skorzystać z intuicyjnej, przejrzystej i łatwej w obsłudze strony internetowej. Wszystkie informacje i opcje są łatwe w zrozumieniu i użyciu nawet dla początkujących graczy. Podobnie łatwa w użyciu jest aplikacja mobilna, za pośrednictwem, której można również obstawiać zakłady, dokonywać bezpiecznych transakcji wpłaty i wypłaty oraz korzystać z pozostałych funkcjonalności serwisu Betclic. Aplikacja doskonale działa na tabletach, telefonach i innych urządzeniach z systemem Android lub iOS.

BUKMACHER MIESIĄCA

Aktualne promocje

Zakład bez ryzyka – CASHBACK do 600 PLN (podlega tylko jednokrotnemu obrotowi!) Użyj kodu TYPERLANDIA

Zakład bez ryzyka do 550PLN, BOOST kursu na najważniejsze wydarzenia. Użyj kodu TYPERLANDIA

https://ewinner.typerlandia.pl

Zakład bez ryzyka do 155PLN ze zwrotem na konto główne. Użyj kodu TYPERLANDIA

Bonus do 1500 PLN, darmowy zakład bez depozytu do 35 PLN

Do 2000 PLN bonusu

Dołącz do społeczności, zostań patronem!

Wesprzyj projekt Typerlandii
i dołącz do eksksluzywnej grupy premium
na Telegramie. Sesje live, value bety,
czy cotygodniowe konkursy!
Jednorazowe dołączenie do członkowstwa
da Ci dostęp do grupy na zawsze!

37

patronów

Zainteresowany?

Śpiesz się! Gdy dołączysz szybciej, będziesz miał
większe szanse w weekendowych losowaniach!